Real Time Analytics

Kredyt hipoteczny – jak wziąć go rozsądnie ? [RECENZJA]

Słowem wstępu:

Jeśli chcesz zbudować dom powinieneś dysponować odpowiednią sumą pieniędzy albo znaleźć finansowanie z zewnątrz. Czy będą to oszczędności albo wygrana w lotto 🙂 ? Czy może kredyt hipoteczny, sam wiesz najlepiej skąd czerpać gotówkę. Mi jakiś czas temu w ręce wpadła książka, ciekawa, inspirująca, która rozwiewa wiele wątpliwości. Jest to Tajna broń kredytobiorcy Ronalda Szczepankiewicza.

Ja jako miłośnik racjonalnego wydawania zarabianych przeze mnie pieniędzy sięgnąłem po tą pozycję z przyjemnością. Poniżej krótka recenzja tej książki. Na początku informuje, że nie czerpie korzyści materialnych z tytułu promocji książki Tajna broń kredytobiorcy od żadnego podmiotu dystrybuującego, ani też od samego autora. To moja subiektywna recenzja, obowiązkowej lektury dla wszystkich zamierzających wziąć kredyt hipoteczny.

Dom na kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny – jak wziąć go rozsądnie?

Pozycja napisana przez Ronalda skłania do pewnej refleksji. Jak wziąć kredyt hipoteczny rozsądnie? W książce tej znajdziesz odpowiedź na to i wiele innych pytań. Autor prowadzi Cię za rękę. Począwszy od wyboru nieruchomości, oszacowania jej wartości, przez zdolność kredytową, na podjęciu kredytu skończywszy. Wszystkie etapy opisane są prostym językiem oraz są zrozumiałe dla każdego. Ja nie miałem problemu, a nie jestem ekonomistą. W tej pozycji znalazłem odpowiedzi na wiele pytań. Zrozumiałem jak wszystko poukładać i mądrze podejść do tematu dotyczącego większości z Nas, biorących kredyt hipoteczny. Niestety nie każdy może wybudować dom czy kupić mieszkanie za gotówkę. Książka opisuje metody wyceny nieruchomości, sposoby odzyskania wkładu własnego oraz budowania zdolności kredytowej. Ja swój egzemplarz już mam i często do niego wracam.

Przeczytaj, a parę tysięcy złotych zostanie w Twoim portfelu!
Przeczytaj, a parę tysięcy złotych zostanie w Twoim portfelu!

Kredyt hipoteczny to często jedyna droga do realizacji marzenia o własnym domu

Decyzja o budowie Twojego Domu Marzeń i sfinansowanie tego przedsięwzięcia to jedna z najważniejszych decyzji Twojego życia. Nie boje się tego stwierdzenia. Wiele osób obawia się wziąć kredyt hipoteczny. Prawdą jest, że decyzja ta wiąże się z wieloma czynnikami i ma wpływ na Twoje późniejsze życie. Można na niej stracić, ale można też wiele zyskać. Chcesz wiedzieć jak ? Zajrzyj do książki Ronalda Szczepankiewicza. Jest to człowiek z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży doradztwa kredytowego. Wiedząc jak banki weryfikują zdolność kredytową, możesz już na starcie przygotować się do tego etapu, aby nie stresować się po złożeniu wniosku kredytowego, czekając na decyzję. Podpowiedź jak to zrobić znajdziesz właśnie w tej lekturze. Zawarte w niej informację jak mądrze rozmawiać z pracownikiem banku oraz przykłady liczbowe pomogą zrozumieć funkcjonowanie systemów kredytów hipotecznych.

Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują kredyt hipoteczny na zakup działki i budowę domu (oraz dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie).

Ja polecam tą książkę bardzo gorąco. Sam dowiedziałem się wielu informacji, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Korzystam z niej i często wracam do treści.

Życzę przyjemnego dnia i ciekawej lektury. Mam nadzieje, że zastosowane w książce podpowiedzi pomogą oszczędzić Ci stresu i kilkadziesiąt tysięcy złotych zostanie w Twoim portfelu.

Polecam książkę Tajna Broń Kredytobiorcy !

Tomek 🙂

P.S.

Książkę możesz nabyć tutaj.

Podziel się swoim zdaniem na ten temat:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.